biuro@inter-point.pl +(48) 507 222 239

o nas

Inter Point jest polską firmą handlową założoną w 2015 roku. Pracujemy w zespole profesjonalistów, którzy z pełną odpowiedzialnością wykonują swoją pracę. Znajomość rynku i ciągłe doskonalenie pozwala nam sprostać wymaganiom naszych partnerów biznesowych. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży i jasną  strategię rozwoju na nadchodzące lata. 

Uczciwość i etyka zawodowa jest dla nas kluczowym aspektem we współpracy z klientami i dostawcami. Opieramy naszą działalność na zaufaniu, staramy się budować relacje pozwalające na długotrwałą współpracę.

Filozofia Inter Point to odpowiedzialność za proponowaną ofertę. Naszą filozofią jest odpowiedzialność za oferowany asortyment. Partnerstwo i zaufanie są dla nas najważniejsze. Szczerość i uczciwość to podstawa naszej współpracy.

Co robimy

Współpracujemy z sieciami handlowymi oraz hurtowymi odbiorcami.

Zawsze staramy się być najlepsi we wszystkim co robimy i ciężko pracujemy, aby podążać za najnowszymi trendami i projektami.

Naszym celem jest zapewnienie klientom asortyment w cenach dostosowanych do jakości i oczekiwań. Nasze atuty to innowacyjność i elastyczność. Jesteśmy w stanie dostosować linie asortymentowe oraz pakowanie zgodnie z wymogami kontrahenta. 

Kładziemy szczególny nacisk na dostarczanie produktów zgodnych z normami, przepisami i regulacjami EU.

Uwaga, ta strona używa COOKIES. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. Zamknij X

Preloader